MS+ KONSTRUKCIJŲ SISTEMOS  – universalus pagrindas, prie kurio pritaikomos bet kokios įrengimų konstrukcijos.
MS+ konstrukcijų sistemos yra sudarytos iš aliuminio profilių, kurių storis gali būti 20, 24, 30, 40 ir 50 mm. Atitinkantys profiliai papildyti jungtimis ir plačiu priedų asortimentu. Profiliai yra įvairių dydžių priklausomai nuo reikalingų funkcijų ir apkrovų. Jos montuojamos su jungiamaisiais elementais. Ši sąveika užtikrina aukštą konstrukcijos stabilumą ir stiprumą lenkiant.
„MS Plus Automation“ siūlo paprastas jungtis, kurios nereikalauja apdirbimo, o sujungiamos naudojant varžtus. Dėka plačios priedų grupės, taip pat pagrindinių ir praktinių sprendimų įvairiose srityse, mes pateikiame Jums individualiai pritaikytus sprendimus. Su MS+ konstrukcijų sistemomis yra lengva dirbti, jos greitai surenkamos bei yra lanksčios, nes bet kuriuo metu galima perkonstruoti.
 Kodėl būtent MS+ konstrukcijų sistemos? MS+ konstrukcijų sistemų teikiami pliusai:
● daugiau funkcijų,
● didesnis efektyvumas,
● daugiau dizaino sprendimų,
● švaresnės konstrukcijos.
Aliuminio profilis su puikiomis statinėmis savybėmis ir plačiu jungčių bei priedų asortimentu palengvina nestandartinių konstrukcijų sprendimus:
● staklių rėmams,
● kabinoms,
● apsauginiams atitvarams ir kt.
DIZAINAS. Aliuminio konstrukcinės sistemos dažnai naudojamos atitvarams (kabinoms), sukurdamos staklių ar įrengimų išorinį
vaizdą. Dėka savo patrauklaus dizaino ir puikiai suderintų komponentų MS+ konstrukcinės sistemos tiks kiekvienam dėl:
● aksesuarų įvairovės – juodos ar sidabrinės (pilkos) spalvos.
● paslėptų vyrių.
PROCESO PRIVALUMAI. MS+ konstrukcinių sistemų pagrindinį asortimentą sudaro atviri ir uždari profiliai. Lengvai modifikuojami uždari profiliai pakeičia daugybę profilių tipų ir sumažina reikiamų profilių tipų kiekį.
● galimi vieno, dviejų, trijų pusių uždari profiliai.
● sustiprintos T- formos.
● platus jungčių asortimentas.
LENGVAS VALYMAS. Dėl 1 mm briaunos spindulio profiliai sklandžiai sujungiami. Uždari profiliai lengvai valomi ir išlieka švarūs.
● nereikia papildomų radiusinių dangtelių.
● lygus paviršius be centravimo griovelių.
● profiliuose išgręžtos skylės uždengiamos dangteliais ir kamščiais.
UNIKALŪS ĮRANKIAI SURINKIMUI. Naudojant specialius įrankius profilio griovelio atidarymui, uždaras profilis atidaromas patogiai ir lengvai.
Naudojant hidropneumatinį rankinį išmušėją, sujungimo jungtys uždarame profilyje atidaromos be gręžimo ir frezavimo.