SMC yra pasaulinis pneumatikos sistemų ekspertas siūlantis 12000 pagrindinių produktų ir daugiau nei 700000 variantų, SMC siūlo oro paruošimo sprendimus, jutiklius, proceso ir valdymo vožtuvus, pavaras ir siūlomų produktų gama apima praktiškai kiekvieną automatikos proceso žingsnį.

SMC buvo įkurta 1959 metais, Tokijuje, Japonijoje, kaip sukepintų metalų filtrų ir filtravimo sistemų gamintoja. Evoliucija lėmė produktų gamos plėtrą –  nuo pagrindinių pneumatinių komponentų iki sudėtingus automatizacijos procesus galinčius valdyti produktų, tai SMC suteikė 30% pasaulinę rinkos dalį ir 65% Japonijos rinkoje.

Su savo pagrindine būstine Tokijuje SMC turi 400 pardavimo biurus 82 pasaulio šalyse ir siūlo automatizavimo sprendimus visose 5 žemynuose. Daugiau nei 7900 inžinierių visada glaudžiai bendrauja su klientais.

SMC yra ne tik pasaulinis ir unikalus tiekėjas, bet ir nuolat ieško inovacijų. Tris metus iš eilės „Forbes“ įtraukė SMC į savo 100 labiausiai novatoriškiausių kompanijų pasaulyje sąrašą.

35 SMC gamyklos visame pasaulyje ir jos bendras pasaulinis tinklas garantuoja stabilų ir nuolatinį aukštos kokybės ir naujoviškų produktų tiekimą visame pasaulyje.

 

Pneumatika prisideda prie automatizavimo visose pramonės šakose.

Pritaikymo sudėtis pagal pramonės sektorius (Japonija) Sudėtinga automatizavimo plėtra pramoniniame pasaulyje buvo kibirkštis dėl spartaus pneumatinių komponentų naudojimo augimo. Tai ramstis pagrindinėms pramonės šakoms, pavyzdžiui, automobilių, elektronika ir technika, pneumatiniai komponentai greitai persikėlė ir į kitus pramoninius sektorius. Aukštųjų technologijų programos auga ypač greitai, todėl pneumatika būtina aukštųjų technologijų pramonės šakai, tokiai kaip informacinės technologijos. Be to, pneumatiniai komponentai vaidina vis svarbesnį vaidmenį medicinos automatizavimo srityje, slaugymas ir kitos plačiai naudojamos operacijos tai būsimos automatinės industrijos šakos.

12.000 pagrindiniai modeliai ir 700.000 jų variantų.

Platus gaminių spektras skirtas visoms pramonės šakoms.

Pilnas pneumatinės kontrolės sistemos valdymas

Pneumatinių komponentų tiekėjas SMC, teikia produktų suderinamumą su kitomis pneumatinės sistemos dalimis siūlydamas pilną sistemą. Todėl, platus produktų variantų pasirinkimas siūlomas kiekvienam sistemos komponentui. Pilnas SMC pneumatinės sistemos produktų asortimentas įrodo, kad esame pajėgūs patenkinti be galo skirtingus, specialius klientų reikalavimus.

 

 

 

 

Oro paruošimo įranga – oro sausintuvai, rūko separatoriai. Šie komponentai džiovina ir filtruoja orą, tiekiamas oras tampa švarus ir sausas.

 

 

 

Oro linijos įranga – oro filtrai, slėgio reguliatoriai, tepalinės. Šie komponentai iš suspausto oro pašalina kietąsias daleles, užtikrina slėgio kontrolę ar tepimo tiekimą.

 

 

 

 

 

Tiesioginio valdymo vožtuvai – solenoidiniai vožtuvai. Šie komponentai tiesiogiai valdo oro srauto tiekimą į pneumatines pavaras.

 

 

 

 

Pavaros – pneumatiniai cilindrai, posūkio pavaros, pneumatiniai griebtuvai. Šie komponentai  naudoja suspaustą orą, valdomą tiesioginio valdymo vožtuvų, jėgai sukurti, kuri reikalinga linijiniam, sukamajam ar griebimo judesiui atlikti.

 

SMC plečia savo produktų spektrą pramonėje

SMC produktai yra ne tik įprastiniai pneumatinių sistemų komponentai. SMC gaminiai yra tobulinami siekiant patenkinti unikalius klientų reikalavimus ir mes esame pasiryžę plėsti savo produktų gamą, einant į naujas rinkas ir užtikrinti visų kliento poreikių patenkinimą.

 

 

Jutikliai – Šie jutikliai stebi įvairių terpių, tokių kaip oras ar vanduo, slėgio kontrolę ir/ar srautą.

Jutiklių gama labai plati – pradedant nuo paprastų skirtų orui iki specialiai sukurtų skirtų chemijos produktams.

 

 

 

Stabilios temperatūros palaikymo įranga (čileriai) – Mūsų temperatūros kontrolės įranga leidžia preciziškai tiksliai kontroliuoti terpės temperatūrą. Temperatūra kontroliuojama šaldymo technologija su oro/vandens aušinimu arba Peltier šildymo/šaldymo technologija. Taip pat siūlome cheminių medžiagų temperatūros palaikymo sistemą (Peltier tipas).

 

 

 

 

Elektrinės pavaros – Elektros pavaros labai tikslios daugiataškės pozicionavimo pavaros, kurios teikia tolygų judėjimą valdomos kontroleriu. Siūlome žingsninius, servo ir bemotorius pavarų variantus.

 

 

Vakuumo įranga – Vakuumo įranga naudoja suspaustą orą norint prisiurbti ir atlikti kėlimo operaciją.

 

Gilaus vakuumo vožtuvai – Gilaus vakuumo vožtuvai yra naudojami puslaidininkių gamybos įrangoje.

 

 

 

 

 

Cheminių skysčių vožtuvai – Oru valdomi skystų cheminių medžiagų vožtuvai yra suderinami su rūgštimis, šarmais ir super grynu vandeniu, kurie yra reikalini puslaidininkių gamyboje sterilioje aplinkoje (clean room).

 

 

 

 

Statinio krūvio kontrolės įranga – įrenginiai skirti matuoti, neutralizuoti atsiradusį statinį krūvį. Siūlomi keli įrenginių tipai priklausomai nuo gamybos proceso. Platus panaudojimas tekstilės, plastiko, elektronikos ir kitose pramonės šakose.

 

 

 

 

 

Proceso pompos – kompaktiškas, didelės talpos diafragminis siurblys įvairių skysčių pakėlimui ir tiekimui.

 

 

 

 

 

ATEX produktų linija – SMC produktų linija atitinkanti ATEX direktyvą.

 

 

Produkcijos katalogas